(+90) 552 681 26 52
(+90) 532 773 40 47
info@palnetdijital.com
 
Kalıcı başarının sırrı Organik Seo'dan geçer. Arama motoru optimizasyonu çalışmalarında sektörünüze özel stratejiler yaratıp, doğallığı esas alıyoruz.
SEO

Neden SEO Yapılmalı?

Bilgiye ulaşmak için yapılan İnternet aramaları yıllar geçtikçe artıyor.

Herhangi bir konuda arama yapmanıza aracı olan Google, ülkemizde günlük 11 milyon'un üzerinde kullanıcı tarafından kullanılıyor. Bu sayı içinde sektörünüzü ilgilendiren aramalar yapanlar da mevcut. Doğrudan ilgili konuda ve ilgilenen kişiler tarafından yapılan bu aramalarda işletmenizin de yer alması ticari gelişim açısından çok önemli.

Bütün bu organik aramalarda yer almanızı sağlayan işlemlere ise SEO; yani arama motoru optimizasyonu adı verilmektedir. Optimize edilmiş bir web sitesi, müşteri kitlenizin sizi internet üzerinden kolayca bulması anlamına gelir.

Sıranız Hızla Yükselsin
Uzman SEO ekibimiz tarafından optimize edilen web siteniz, arama motorlarında sıralama basamaklarını hızlıca tırmanır ve kısa sürede en üst sıraya yükselir.
Hizmet Paketi Seçenekleri
Her bütçeye ve isteğe göre hazırlanmış SEO paketlerimiz ile, ihtiyacınıza uygun paketi seçebilirsiniz.
Firmanıza Özel Yönetim
SEO uzmanlarımız, SEO hizmeti alan müşterilerimiz ile birebir ilgilenir ve SEO yönetiminin her aşamasına sizi de dahil eder.

SEO Nedir?

SEO (Search engine optimization); arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir.
Kısaca SEO, Google’ın sitenizi daha iyi anlayabilmesi veya tarayabilmesi için yapılan iyileştirmeler bütünüdür. Bu da, arama motorları aracılığıyla ürün veya hizmetlerinizi satmanın en önemli kanallarından biri olduğu anlamına gelir.

Nasıl SEO Yapılır?

SEO, site içi SEO ve site dışı SEO olarak iki ayrı bölümden oluşur.

Site içi SEO tarafında, web sitenizin Google tarafından anlaşılabilir hale getirilmesi ve kullanıcıların sitede yaşadığı deneyimlerin geliştirilmesi için aksiyonlar alınır. Site dışı SEO çalışmalarında ise kurumsal web sitenizin, web dünyasında bilinir olması için işlemler yapılır.

Dijital Pazarlama kanallarında reklam vermeye karar veremediniz mi?

Formu hemen doldurun, dijital pazarlama uzmanlarımız sizi gün içerisinde arasın.

SEO HAKKINDA?
SEO Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?
Site içi SEO Nedir?
Site dışı SEO Nedir?
SEO'da başarı garantisi var mı?
SEO'yu bırakırsam ne olur?
Google’da Sitem Ne Zaman Üst Sıralara Çıkar?
İçerik Üretimini Palnet Teknoloji mi yapıyor?
SEM çalışmaları SEO Performansını Artırır mı?
Site altyapım SEO çalışmalarına müsait mi?
Web Sitem Üst Sıralara Çıktığında Kalıcı Olur mu?
Kısaca SEO, Google’ın sitenizi daha iyi anlayabilmesi veya tarayabilmesi için yapılan iyileştirmeler bütünüdür. Bu da, arama motorları aracılığıyla ürün veya hizmetlerinizi satmanın en önemli kanallarından biri olduğu anlamına gelir.
Google partnerlerinden olan Palnet Technology, 17 yılı aşkın sektör  tecrübesi, profesyonel ekibi ve hizmet aşkıyla, dijital  dünyada yer almak isteyen işletmeleri hızla değişen dijital kanallara  adapte eden, Türkiye’nin önde gelen dijital reklam ajanslarından birisidir..
0552 681 26 52
0532 773 40 47
Karşıyaka İzmir
(+90) 552 681 26 52
(+90) 532 773 40 47
info@palnetdijital.com