Ücretsiz SEO Analizi

SEO Analizi

Bir web sitesi sahibinin popüler arama motorlarındaki sıralamasını nasıl geliştirebileceğini gösteren bir rapordur.

SEO-Analysis-Welcome-Image

Her raporlama aracı ve pazarlama ajansı SEO analiz raporlarında farklı yönleri içerir, ancak bazı genel özelliklere sahip veri parçaları şunlardır. Sektörünüzdeki en iyi rakipleri ve SEO performanslarını ayrıntılandıran rekabetçi SEO analizleri. Mevcut pozisyonlar, pozisyon rekabeti, aylık aramalar, organik TO ve rakip anahtar kelimeleri içeren anahtar kelime performans raporları. Spam, düşük kaliteli bağlantıları tanımlamak için denetimler. Bağlantı kurma etkinliklerini ölçmek için sayfa dışı bağlantı kurma raporları. Yük hızı ve gezinme gibi sayfa performans verileri. Site yerleşimi ve yapısı hakkında bilgiler. Yinelenen içeriği ve içerik bulunmayan sayfaları tanımlayan içerik denetimi. Görüntüler için alt metnin kullanılması. Meta açıklamaların kullanımı.  Sosyal medya entegrasyonunun kullanımı. Site tasarımının masaüstü ve mobil cihazlara duyarlılığı. Bu, kapsamlı bir SEO analiz raporunda görebileceğiniz birkaç parçadır.

Site İçi SEO Analizi

Site içi SEO kullanıcılara ve arama motorlarına etkisi büyük olmasından dolayı yazılımsal ve tasarımsal açıdan iki bölüme ayrılmaktadır. SEO kriterlerini hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Site Dışı SEO Analizi

Teknik kısımından sonraki aşama site dışı SEO olarak bilinmektedir, sitenizin sosyal medya ağlarındaki konumunu ve Alexa puanlamasını öğrenebilirsiniz.

Anahtar Kelime ve İçerik Analizi

Sayfa içeriğinin kullanıcılar ve arama motoru açısından uyumlu olabilmesi için anahtar kelime oranı ve içerik oranı hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Analiz

Kullanıcıların sitenize hızlı ve sorunsuz ulaşabilmesi için bulunduğu sunucunun sağlık durumunu ve performansını öğrenebilirsiniz. Hatta bunları iyileştirmek açısından bilgi edinebilirsiniz.

Performans Analizi

Sitenizin açılış hızını ve iç dosyalarının boyutlarını öğrenerek revize edebilirsiniz. Bu sayede sitenizin performansına katkı sağlamış olabilirsiniz. Sitenizin hızlı açılması istiyorsanız ilk önce performansını ölçerek başlayabilirsiniz.

 

Mobil Analizi

Günümüzün en yaygın kullanılan cihaz Mobil ve kullanıcılar tüm işlerini Mobil üzerinden halletikleri için sitenizin her platforma uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 

Web Sitenizin Ücretsiz Seo Analinizi için Lütfen Formu Doldurun.

Dijital medya reklamları veya E-Ticaret Danışmanlığı için bir ortak arayan girişimlere ve küçük işletmelere pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Sizin için değil, sizinle çalışıyoruz. Bir müşteri tabanına en iyi şekilde hizmet verebilmek için, bizi arayın.

  • Atatürk Mh. 8809/20 Sk. No:16 Kat : 16 Kat:1 D:5 Çiğli / İZMİR
  • Telefon: 0552 681 26 52